Оплата та доставка

Замовлення, зроблені через корзину на сайті обробляються 24/7; замовлення, зроблені через “купити в 1 клік” та по телефону обробляються в робочі дні з 9.00 до 20.00. Замовлення оформлені до 14:00 в робочі дні відправляються в той же день, замовлення оформлені після 14:00 відправляються наступного робочого дня. Замовлення, зроблені у вихідні, святкові та неробочі дні, обробляються в найближчий робочий день, якщо інше не узгоджено з продавцем.

Оплата товару

Оплата та доставкаОплата та доставка

Карткою Visa/MasterCard, Google/Apple Pay

payment-cash

Накладений платіж

Онлайн оплата картами Visa, MasterCard будь-якого банку

України та Google Pay або Apple Pay на рахунок власника магазину.

Накладений платіж можливий, як при доставці на відділення Нової Пошти, так і при адресній доставці. При такому способі оплати покупець додатково оплачує комісію 2% від суми замовлення та 20 грн. за послугу переказ коштів відповідно до тарифів перевізника.

Доставка товару

Оплата та доставка

На відділення Нової Пошти

Доставка здійснюється Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів. Будьте уважні! Посилки зберігаються у відділенні Нової пошти 5 днів, після чого відправляються назад. Вартість адресної доставки замовлення оплачується Покупцем самостійно безпосередньо на рахунок компанії-перевізника згідно з діючими тарифами останнього, якщо інше не погоджено при оформленні замовлення.

kurier

Доставка кур’єром

Доставка здійснюється Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів. Вартість адресної доставки замовлення оплачується Покупцем самостійно безпосередньо на рахунок компанії – перевізника згідно з діючими тарифами останнього.