Порядок повернення товару

1. Відповідно до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби належної якості віднесені до Переліку товарів, що не підлягають обміну (поверненню).

2. Шкарпетки підлягають обміну/поверненню лише у випадку технічного браку або у випадку суттєвого пошкодження внаслідок транспортування. Якщо через нашу помилку ви отримали іншу модель чи розмір шкарпеток, обмін відбувається за наш рахунок за умови, що шкарпетки не використовувались, не піддавалися пранню, прасуванню або сушці в сушильній машині, а також збережено пакування та розрахунковий документ.

3. Дбаючи про кожного клієнта та намагаючись стати краще, ми надаємо можливість повернути наш товар напротязі чотирнадцяти днів за умови, що шкарпетки не використовувалися, збережено їх товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, пакування та розрахунковий документ. Продавець може повернути сплачені кошти або зробити заміну товару на інший за домовленістю з Покупцем.

4. У разі відмови Покупця від оплаченого замовлення, товар повертається відправнику, тобто Продавцю. Оплата зворотного пересилання посилки оплачується Продавцем.